Zastępstwa w dniu 11.10.2018 czwartek
Agnieszka Banasiak-Wiśniewska
lekcja opis zastępca uwagi
4 5 E - Język polski, 25B Monika Leśniak-Skakuj j. angielski (za n. oddział)
5 9 B - Język polski, 50G Zofia Bartoszek świetlica
6 9 C - Język polski, 54G Ewa Wiechnik  
       
Robert Bratkowski
lekcja opis zastępca uwagi
5 6 C(2) - Wychowanie fizyczne, Grzegorz Boliński zaj. komp. (za n. oddział)
6 6 B(2) - Wychowanie fizyczne, Małgorzata Kraj matematyka
7 6 B(2) - Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych, Zbigniew Kiszka zaj. tech
       
Grażyna Chmiel
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 A - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 21C Teresa Kierepka  
2 2 A - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 14B Teresa Kierepka  
3 2 A - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 21C Katarzyna Lachawiec  
4 2 A -   G. Kuśmerczyk-świetlica
       
Zbigniew Czajkowski
lekcja opis zastępca uwagi
3 6 C(1) - Wychowanie fizyczne, Grażyna Kuśmierczyk świetlica
6 6 B(1) - Złączenie grup   M. Kraj-matematyka
7 6 B(1) - Złączenie grup   Z. KIszka-zaj. tech
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 P-H Ryszard Boryński  
5 P-H Ryszard Boryński  
6 P-H Włodzimierz Kulpa  
       
Bernarda Hyła
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 F - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 22C Jadwiga Tyra  
4 2 F - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 22C Iwona Walas  
5 2 F - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 22C Bożena Matysek  
6 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, Andrzej Bucior 11C 12:40-13:40 (za n. oddział)
7 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, Joanna Kulpa 11C 13:40-14:40
8 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, Joanna Kulpa 11C 14:40-15:10
       
Andrzej Jarosz
lekcja opis zastępca uwagi
3 - Nauczyciel współorganizujący kształcenie, Katarzyna Małek wsp. 5a
4 - Nauczyciel współorganizujący kształcenie, Wioletta Sołtys wsp. 5a
5 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, Iwona Paleń stołówka 11:40-12:10
       
Elżbieta Kulpa
lekcja opis zastępca uwagi
4 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, Grażyna Kuśmierczyk św. duża 10:30-11:30
5 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, Jadwiga Tyra św. duża 11:30-12:30
6 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, Joanna Lalik 24D 12:40-13:40
7 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, Joanna Lalik 24D 13:40-14:40
8 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, Joanna Lalik 24D 14:40-15:10
       
Irena Lasek
lekcja opis zastępca uwagi
6 - Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu/podstawa proramowa, Grażyna Kaproń 0b 12:00-13:00
7 - Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu/podstawa proramowa, Grażyna Kaproń 0b 13:00-14:00
8 - Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu/podstawa proramowa, Grażyna Kaproń 0b 14:00-15:00
       
Anna Łygan
lekcja opis zastępca uwagi
5 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, Anna Kwiecień 23C 11:40-12:40
6 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, Agnieszka Serafin 23C 12:40-13:40
7 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, Małgorzata Ciupak 23C 13:40-14:40
8 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, Małgorzata Ciupak 23C 14:40-15:10
9 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, Małgorzata Ciupak 12C 15:10-16:10
       
Agnieszka Trytek
lekcja opis zastępca uwagi
5 5 G - Historia, 15B Elżbieta Bucior l. biblioteczna
       
Ewa Widomska
lekcja opis zastępca uwagi
1 5 E - Matematyka, 34A Dorota Styk  
2 5 G - Matematyka, 15B Dorota Styk  
       
Anna Żytko
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 B - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 13A Izydora Tatar  
2 3 B - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 13A Teresa Maiło  
4 3 B - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 13A Małgorzata Fac  
5 3 B - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 13A Małgorzata Fac  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN