Zastępstwa w dniu 04.10.2018 czwartek
Grzegorz Boliński
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 sz-A Andrzej Bucior  
5 sz-A Robert Bratkowski  
       
Ryszard Boryński
lekcja opis zastępca uwagi
5 WF chłopców klas 4C i 4F - Wychowanie fizyczne, ,Zawody Iwona Kokoszka j. angielski
       
Grażyna Chmiel
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 A - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 21C,L4 Bernarda Hyła  
2 2 A - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 14B,L4 Bernarda Hyła  
3 2 A - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 21C,L4 Katarzyna Lachawiec  
4 2 A - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 21C,L4 Joanna Jarosz  
       
Zbigniew Czajkowski
lekcja opis zastępca uwagi
6 6 B(1) - Wychowanie fizyczne, ,Zawody Robert Bratkowski złączenie grup
7 6 B(1) - Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych, ,L4 Robert Bratkowski złączenie grup
       
Jacek Dubiel
lekcja opis zastępca uwagi
5 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Anna Kwiecień św. duża 12:10-12:40
6 5 F - Muzyka, 22B,L4 Zbigniew Kiszka technika
7 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Grażyna Kuśmierczyk św. duża 13:40-14:40
8 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Grażyna Kuśmierczyk św. duża 14:40-15:10
       
Patrycja Fac
lekcja opis zastępca uwagi
4 5 B(2) -   świetlica-G. Kuśmierczyk
5 2 C - Język angielski, 24D,L4 Justyna Kałamajka-Krzosek  
       
Andrzej Jakubiec
lekcja opis zastępca uwagi
5 5 E(1) - Wychowanie fizyczne, ,Zawody Agnieszka Kicińska  
       
Elżbieta Kulpa
lekcja opis zastępca uwagi
4 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Grażyna Kuśmierczyk św. duża 10:30-11:30
5 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Grażyna Kuśmierczyk św. duża 11:30-12:30
6 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Joanna Lalik 24D 12:40-13:40
7 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Małgorzata Ciupak 24D 13:40-14:40
8 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Joanna Kowal 24D 14:40-15:10
       
Joanna Kulpa
lekcja opis zastępca uwagi
1 6 A - Historia i społeczeństwo, 16B,L4 Ewa Kurasiewicz  
2 5 A - Historia, 16B,L4 Agnieszka Trytek  
3 5 F - Historia, 16B,L4 Anna Kuśmierczyk  
4 6 C - Historia i społeczeństwo, 16B,L4 Mariusz Widz  
5 5 D - Historia, 16B,L4 Ewa Kurasiewicz  
6 5 C - Historia, 16B,L4 Ewa Kurasiewicz  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
  P-B Ewa Kurasiewicz  
1 P-B Justyna Kałamajka-Krzosek  
2 P-B Iwona Krzos  
3 P-B Agnieszka Banasiak-Wiśniewska  
       
Monika Leśniak-Skakuj
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 P-B Regina Bratkowska  
5 P-B Małgorzata Ciupak  
       
Anna Łygan
lekcja opis zastępca uwagi
5 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Izydora Tatar 23C 11:40-12:40
6 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Izydora Tatar 23C 12:40-13:40
7 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Izydora Tatar 23C 13:40-14:10
8 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Elżbieta Bucior 23C 14:10-15:10
9 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Elżbieta Bucior 12C 15:10-16:10
       
Iwona Paleń
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 C - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 24D,L4 Teresa Kierepka  
2 2 C - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 24D,L4 Teresa Kierepka  
3 2 C - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 24D,L4 Anna Żytko  
4 2 C - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 24D,L4 Małgorzata Fac  
       
Ewa Widomska
lekcja opis zastępca uwagi
1 5 E - Matematyka, 34A,L4 Dorota Styk DS
2 5 G - Matematyka, 34A,L4 Dorota Styk DS
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN