Zastępstwa w dniu 03.10.2018 środa
Grażyna Chmiel
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 A - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 21C,L4 Grażyna Kaproń  
2 2 A - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 21C,L4 Grażyna Kaproń  
3 2 A - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., bas1,L4 Grażyna Kaproń  
4 2 A - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 21C,L4 Grażyna Kaproń  
       
Zbigniew Czajkowski
lekcja opis zastępca uwagi
4 6 C(1) - Wychowanie fizyczne, ,Zawody Grażyna Kuśmierczyk świetlica
5 6 A(1) - Wychowanie fizyczne, ,Zawody Elżbieta Bucior l. biblioteczna
6 6 B(1) - Wychowanie fizyczne, ,Zawody Włodzimierz Kulpa  
7 6 B(1) - Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych, ,Zawody Iwona Kokoszka j. angielski
       
Jacek Dubiel
lekcja opis zastępca uwagi
1 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Grażyna Kuśmierczyk św. duża 7:00-8:30
2 5 A - Muzyka, 22B,L4 Adam Wiechnik  
3 4 F - Muzyka, 22B,L4 Adam Wiechnik  
4 5 G - Muzyka, 22B,L4 Adam Wiechnik  
5 4 H - Muzyka, 15B,L4 Katarzyna Małek matematyka
6 6 C - Muzyka, 22B,L4 Małgorzata Kraj matematyka
7 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Agnieszka Serafin św. duża 13:40-14:40
8 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Agnieszka Serafin św. duża 14:40-15:10
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 sz-B Adam Wiechnik  
4 sz-B Adam Wiechnik  
5 sz-B Joanna Kowal  
       
Bożena Kapica
lekcja opis zastępca uwagi
1 6 B - Język polski, 24A,L4 Ewa Wiechnik  
2 - Nauczyciel współorganizujący kształcenie, ,L4 Anna Bielecka wsp. 4h
3 - Nauczyciel współorganizujący kształcenie, ,L4 Anna Bielecka wsp. 4h
4 - Nauczyciel współorganizujący kształcenie, ,L4 Anna Bielecka wsp. 4h
5 - Nauczyciel współorganizujący kształcenie, ,L4 Anna Bielecka wsp. 4h
6 4 C - Język polski, 24A,L4 Aneta Sydor-Burda  
       
Elżbieta Kulpa
lekcja opis zastępca uwagi
1 - Język angielski-0, ,L4 Marzena Stolarz 0a 9:30-10:00
2 - Język angielski-0, ,L4 Irena Lasek 0b 10:00-10:30
3 - Język angielski-0, ,L4 Ala Kuźnicka 0c 10:30-11:00
4 - Język angielski-0, ,L4 Dorota Pietraszuk 0d 11:00-11:30
5 - Język angielski-0, ,L4 Justyna Wieleba 0e 11:30-12:00
6 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Grażyna Kuśmierczyk św. duża 12:10-12:40
7 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Izydora Tatar 24D 12:40-14:10
8 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Joanna Jarosz 24D 14:10-15:10
9 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Joanna Jarosz św. duża 15:10-16:10
       
Joanna Kulpa
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 A - Historia, 16B,L4 Mariusz Widz  
2 5 B - Historia, 16B,L4 Anna Kuśmierczyk  
3 5 E - Historia, 16B,L4 Anna Kuśmierczyk  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
  P-B Mariusz Widz  
1 P-B Mariusz Widz  
2 P-B Anna Kuśmierczyk  
3 P-B Anna Kuśmierczyk  
       
Anna Łygan
lekcja opis zastępca uwagi
4 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Małgorzata Fac 14A 11:40-12:40
5 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Małgorzata Fac 14A 12:40-13:40
6 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Małgorzata Fac 14A 13:40-14:10
7 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Teresa Kierepka 14A 14:10-15:10
8 - Obowiązki wychowawcy w świetlicy/półinternacie/klubie, ,L4 Adam Wiechnik św. duża 15:10-16:10
       
Iwona Paleń
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 C - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 24D,L4 Maria Chmiel  
2 2 C - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 24D,L4 Iwona Walas  
3 2 C - Ed. pol. społ.-przyr. mat. zaj. techn., 24D,L4 Bożena Matysek  
       
Ewa Widomska
lekcja opis zastępca uwagi
1 5 G - Matematyka, 34A,L4 Katarzyna Orzeł  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN